Автор Тема: SkalpL - Chevrolet Captiva, 2.4 AT, Dark Denim Grey  (Прочитано 10339 раз)

SkalpL

• Новичок
Машина куплена 6 травня 2016р. з пробігом 129900км.Вибір припав саме на цю модель по декількох причинах:1.Давно хотів кросовер(тим більше,що почав кататись на лижах).2.Дуже сподобалась ззовні(з першого погляду  kissed ),особливо в моєму кольорі.3.Ціна на кросовери такого класу найнижча серед конкурентів.4.Ідеальна для встановлення ГБО(гідрокомпенсатори клапанів,місце в багажнику на великий балон).5.Просторий багажник.
За недоліки,звичайно,досконало знав,тому що шурував всі можливі форуми по Каптівах.
Шукав тільки на автоматі і у Львові.Продавця знайшов випадково.Після ретельної перевірки на декількох СТО я став щасливим власником  crazy .Машину переоформив в той же день на себе,номери залишив старі(тепер так можна).В нагрузку ще додали зимову гуму.

ASorokin

• Завсегдатай
Re: SkalpL - Chevrolet Captiva, 2.4 AT, Dark Denim Grey
« Ответ #1 : 23.09.16, 13:57:14 »
Вітаємо з придбанкою! Катайтеся наздоров'я.

SkalpL

• Новичок
Re: SkalpL - Chevrolet Captiva, 2.4 AT, Dark Denim Grey
« Ответ #2 : 26.09.16, 13:58:40 »
В процесі експлуатації,зрозумів,що таке коробка-автомат(особливо у львівських пробках)-стало шкода себе за "безцільно" проїзджені роки на ручці yahoo .Повилазили всякі дрібні проблемки,вирішую деякі ще й досьогодні:
1.Помилка парктроніка(не працює крайній лівий)
2.Не працює омивач заднього скла(зроблено)
3.Не працює омивач фар(зроблено)
4.Не включається підсвітка пасажирського сонцезахисного козирька
5.Загорівся чек з помилкою U0102(зроблено)
Встановлено відразу ГБО(ЕБУ STAG,редуктор KME,форсунки Barracuda,балон в багажник 720х200 61л)-роботою задоволений,якщо потрібно комусь, можу дати координати майстрів.Різниці між їздою на газі і бензині взагалі нема.